zamknij
Piękny uśmiech bez lęku i bólu? DeClinic!

Piękny uśmiech bez lęku i bólu? DeClinic!

Najnowocześniejsza aparatura medyczna, przyjazne wnętrza zaprojektowane przez wybitnego architekta oraz światowe technologie leczenia stomatologicznego w cenach przyjaznych dla polskich kieszeni. Na warszawskim Mokotowie powstała DeClinic – innowacyjna klinika stomatologiczna zapewniająca profesjonalną i kompleksową opiekę nad uśmiechami Polaków.

fot. DeClinic, materiały prasowePolacy, bardziej niż inne nacje boją się dentysty – wynika z raportu OECD. Według danych, nasi rodacy odwiedzają gabinety stomatologiczne średnio 0,8 raza w roku. To zdecydowanie mniej niż liderzy rankingu: Japończycy (3,2), mieszkańcy Izraela (2,3) oraz Holendrzy i Belgowie (po 2,1). Wyprzedzają nas także m.in. Czesi (1,8), Francuzi (1,7), Słowacy (1,5) oraz Niemcy (1,4).

– W gabinetach stomatologicznych przeraża nas perspektywa bólu, dźwięk wiertła ale także ryzyko wysokich kosztów – wyjaśnia lekarz dentysta Irmina Materna, współwłaściciel i Dyrektor Medyczny DeClinic.

Dlatego powstała DeClinic – jedna z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie klinik stomatologicznych w Europie. Powstała dzięki zaangażowaniu wielu osób i z myślą o pacjentach. Zlokalizowana na warszawskim Mokotowie oferuje kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie w cenie dopasowanej do możliwości polskiego pacjenta. W 5 nowocześnie urządzonych gabinetach i sali operacyjnej zaprojektowanych przez Mirosława Nizio, właściciela pracowni Nizio Design International, mieści się najnowocześniejsza aparatura medyczna m.in. najnowszej generacji tomograf 3D, pozwalający na uzyskanie precyzyjnych trójwymiarowych obrazów, mikroskop endodontyczny Zeiss OPMI Pico, urządzenia do bezbolesnego podawania znieczuleń czy system abrazji powietrznej, pozwalający bezwiertłowo leczyć ubytki.

fot. DeClinic, materiały prasoweNajbardziej efektownym urządzeniem w klinice jest jednak CEREC, który przyciąga uwagę pacjentów DeClinic. To jedyny na świecie system, który dzięki zintegrowanej ze skanerem wewnątrzustnym specjalistycznej frezarce umożliwia wykonanie odbudowy pełnoceramicznej na miejscu i w trakcie jednej wizyty. Złamana jedynka dzień przed ślubem? Z DeClinic to nie problem!

Oprócz nowoczesnej diagnostyki i protetyki 3D DeClinic oferuje również pełen wachlarz usług z dziedziny stomatologii zachowawczej i estetycznej, ortodoncji a także implantologii, endodoncji, periodontologii i chirurgii szczękowo-twarzowej. Pacjentom z rozległymi ubytkami, wymagającym interwencji chirurgicznej oraz szczególnie obawiającym się gabinetów dentystycznych DeClinic zapewnia, po konsultacjach anestezjologicznych, leczenie w znieczuleniu ogólnym, tzw. narkozie.

– Dawna, bolesna stomatologia odchodzi do lamusa – tłumaczy lekarz dentysta Irmina Materna. – Dziś dzięki nowoczesnym technologiom możemy zapewnić pacjentowi komfort i relaks oraz ograniczyć do minimum stres towarzyszący mu zazwyczaj przed wizytą.

Jedną z pierwszych pacjentek DeClinic jest Kamila Szczawińska zaliczana do najlepszych polskich modelek.

Więcej informacji: www.declinic.pl

Zapraszamy do Ogrodu Wyobraźni już od 15 października!

Coraz mniej dzieci poddawanych jest badaniom bilansowym. Czas to zmienić

Skomentuj