zamknij
Skończ z trądzikiem, zanim on wykończy Ciebie!

Skończ z trądzikiem, zanim on wykończy Ciebie!

Pod tym hasłem w październiku rusza akcja dermokosmetycznej marki Iwostin, której celem jest walka z powszechnym problemem skórnym – trądzikiem.

Iwostin zaprasza na bezpłatne wizyty w gabinetach dermatologicznych w 30 miastach w Polsce, podczas których będzie można skorzystać z konsultacji z lekarzem dermatologiem, przeprowadzić analizę stanu skóry oraz dowiedzieć się, jak przywrócić jej zdrowy wygląd. Akcja skierowana jest do osób w wieku 16-25 lat, borykających się z problemem trądziku młodzieńczego. Bezpłatne wizyty lekarskie odbędą się w dniach 14-31 października 2013 r. Pula wizyt jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby wziąć udział w akcji, należy zarejestrować się na stronie www.purritin.pl i zarezerwować wizytę lekarską w jednym ze wskazanych gabinetów. Osoby, które zarezerwują wizytę, zostaną poproszone o wypełnienie ankiety online na temat pielęgnacji skóry trądzikowej. Następnie ankieta zostanie omówiona podczas wizyty przez lekarza dermatologa, aby usystematyzować i wzbogacić wiedzę pacjenta. W gabinetach dostępne będą również specjalne poradniki na temat pielęgnacji wraz z próbkami preparatów Iwostin Purritin.

Ilość osób mogących skorzystać z bezpłatnych wizyt jest ograniczona do 400, decyduje kolejność zgłoszeń. Po wyczerpaniu puli wizyt kolejne 1 000 osób otrzyma poradniki z próbkami preparatów Iwostin Purritin, które zostaną wysłane pocztą na adres podany w formularzu dostępnym na stronie purritin.pl.

Ponadto na stornie internetowej akcji w formie artykułów oraz filmów znajdą się porady trzech ekspertów dermatologów: prof. dr hab. med. Andrzeja Langnera, dr n. med. Ewy Chlebus oraz dr n. med. Joanny Czuwary. Specjaliści wyjaśnią, czym jest trądzik, jak zwalczać jego objawy i w jaki sposób pielęgnować skórę trądzikową oraz odpowiedzą na pytania najczęściej zadawane przez pacjentów.

Kampania internetowa informująca o akcji przebiegać będzie na facebook.com, portalach kobiecych i urodowych, stronie głównej www.iwostin.pl oraz poprzez mailing do osób zarejestrowanych w Klubie Iwostin na www.iwostin.pl.

Regulamin i informacje dotyczące akcji są dostępne od 30 września 2013 r. na stronie internetowej: www.purritin.pl.

Sprawdź, co jesz!

Jesteś klientem biura podróży – do kogo trafiają twoje dane osobowe?

Skomentuj