zamknij
Piękna w najpiękniejszym dniu życia

Piękna w najpiękniejszym dniu życia

Biała suknia, długi welon i Marsz Mendelssohna – większość z nas właśnie tak wyobraża sobie najpiękniejszy dzień życia. Niezależnie od tego, jaki scenariusz planujemy dla swojego ślubu, jedno zostaje niezmienne: panna młoda ma być tego dnia najpiękniejsza ze wszystkich. Jeżeli dobre samopoczucie psuje Ci nieidealna cera, skorzystaj z nowoczesnych, nieinwazyjnych technologii, które szybko naprawią ten problem.

Dni, tygodnie, a nawet miesiące spędzone na szukaniu tej jednej jedynej sukienki, odpowiednio dobrana fryzura i perfekcyjny make-up – wszystko to sprawia, że w dniu ślubu czujemy się jak księżniczki. Niezmiernie ważną sprawą, o jakiej również należy pomyśleć wcześniej, jest zdrowa, zadbana cera, która dopełni całości w idealnym wizerunku. Nieskazitelna skóra zagwarantuje piękny wygląd i niczym niezachwianą pewność siebie. Dzięki nowoczesnym metodom możesz mieć pewność, że w dniu ślubu twoja cera będzie piękna, tak jak ty. Nie pozwól, by coś zepsuło Ci ten dzień.

Drobne przeszkody
Pierwsze oznaki upływającego czasu mogą uwidocznić się na skórze długo przed tym, gdy same poczujemy się – dojrzałe. Jeśli wizerunek nie współgra z samopoczuciem, potrafi to być wyjątkowo przykre. Poza związaną z wiekiem utratą elastyczności, skóra traci blask także z innych powodów, wynikających z trybu życia czy funkcjonowania całego organizmu. Nie możemy pozwolić sobie na to, by efekty tego zaprzątały nam głowę w dniu składania przysięgi małżeńskiej. Jeżeli na drodze do perfekcyjnego wyglądu pojawiają się przeszkody w postaci niedoskonałości skórnych – należy wyeliminować je szybko i skutecznie. Technologia Clear+Brilliant jest stworzona dla tych z nas, które stuprocentowy efekt chcą osiągnąć przy użyciu nieinwazyjnych metod.

Zalśnij pełnym blaskiem
Wykorzystując nowatorską technologię laserową, światowy lider rynku produktów używanych w medycynie estetycznej, firma Solta Medical, proponuje zabieg Clear+Brilliant. Dzięki firmie Polmax, jedynemu dystrybutorowi produktów Solta Medical w Polsce, możemy korzystać z delikatnego działania leczniczego na skórę, jakie oferuje zabieg. Plasując się między mikrodermabrazją, a bardziej agresywnymi zabiegami laserowymi, technologia Clear+Brilliant pozwala delikatnie korygować oznaki starzenia skóry, powodując poprawę jej elastyczności, zwiększając gładkość i rozświetlając. Widocznie zmniejszona ilość i wielkość porów oraz jednolity ton skóry sprawiają, że wygląda ona zdrowo i młodo. W zależności od stopnia nasilenia problemów, możemy zdecydować się na zabieg przy użyciu jednej z dwu głowic, dostosowując do swoich potrzeb ilość zbiegów. Czas, jaki będzie potrzebny dla uzyskania idealnego efektu jest zatem inny w przypadku drobnych niedoskonałości i znaczących przebarwień czy nierówności na powierzchni skóry.

Podczas delikatnego, szybkiego zabiegu, możemy osiągnąć to, co nie udało nam się przy pomocy stosów nowości kosmetycznych. Warto sięgnąć po skuteczne rozwiązania, by w chwili, gdy zadźwięczą dzwony, czuć się pięknie, swobodnie i wyjątkowo. To najpiękniejszy prezent ślubny, jaki możemy zrobić same sobie.

Tężnia solankowa – co warto o niej wiedzieć

Rehabilitacja z NFZ czy prywatnie? Zdrowie nie może czekać

Skomentuj