zamknij
Laserowa pomoc w walce z niedoskonałościami skóry

Laserowa pomoc w walce z niedoskonałościami skóry

Od czasu wynalezienia lasera do zastosowań dermatologii estetycznej kobiety zyskały sprawdzonego i skutecznego pomocnika w walce z niedoskonałościami skóry i sylwetki. Szeroki wybór zabiegów oferują urządzenia z oferty renomowanej amerykańskiej firmy Cutera, której dystrybucję w Polsce od początku maja przejął OPTOPOL Handlowy.

fot. OPTOPOL Handlowy, materiały prasoweZielone światło do walki z przebarwieniami

Występujące na skórze w różnych miejscach ciała przebarwienia mogą być wrodzone lub powstać w efekcie np. nieumiejętnego korzystania z kąpieli słonecznych. Z reguły nie dodają uroku, a dla wielu pań są źródłem nieustannych trosk, a nawet kompleksów. W walce z dyschromią skóry od lat sprawdza się światło lasera, dlatego obecnie panie wybierać mogą z bogatej i różnorodnej oferty urządzeń wyspecjalizowanych w skutecznym usuwaniu tego rodzaju niedoskonałości takich, jak LimeLight lub Pearl. Pierwszy z nich pomoże również usunąć zmiany naczyniowe (zaczerwienienia, pajączki), a drugi zlikwiduje nawet głębokie zmarszczki.

Koniec problemów z naczynkami

W miarę upływu lat na skórze wielu osób pojawiają się mniej lub bardziej widoczne zmiany naczyniowe takie, jak zaczerwieniania czy tzw. pajączki. To efekt pękających małych naczynek, który stanowi wprawdzie drobny defekt urody, jednak dotknięta nim skóra wymaga specjalnej troski i uwagi, np. podczas ekspozycji na słońce. Paniom, które chciałyby raz na zawsze pozbyć się tego problemu z pewnością polecić można zabieg z użyciem lasera Excel V. Jeśli pajączkom towarzyszą poważniejsze zmiany skórne (znamiona, brodawki), niedoskonałości takie, jak rozszerzone pory, a nawet choroby w rodzaju trądziku różowatego, warto zastanowić się nad zabiegiem laserem Genesis S, który doskonale i skutecznie poradzi sobie z nimi wszystkimi.

Gładka skóra już na zawsze

Depilacja to od lat obowiązkowy element dbałości o wygląd. Paniom, które mają już dość usuwania niechcianych włosków w tradycyjny sposób, tj. przy pomocy kremów, wosku, maszynek, golarek lub depilatorów zdecydowanie polecić należy depilację laserową. Zabieg np. z użyciem lasera ProWave należy wprawdzie przeprowadzić kilkukrotnie, jednak efekt końcowy – aksamitnie gładka skóra nóg, przedramion, okolic bikini i twarzy już na zawsze! – z pewnością jest tego wart.

Golenie z włosem czy pod włos? – poradnik dla mężczyzn

Słuch współczesnych ludzi jest zagrożony!

Skomentuj