zamknij
Fenomen nieprzemijającego piękna

Fenomen nieprzemijającego piękna

Kult młodego i pięknego ciała stał się wszechobecny w naszej kulturze. Trudno w dzisiejszych czasach pozostać nań obojętnym, zwłaszcza gdy wiele spośród naszych sławnych rówieśniczek – znanych z dużego i małego ekranu gwiazd – wygląda tak, jakby upływ czasu ich nie dotyczył. Pragnienie, by zahamować destrukcyjny proces starzenia się towarzyszy ludzkości od zarania dziejów. Walkę z czasem podjęła wszak jedna z najsłynniejszych kobiet w historii starożytnej, legendarna władczyni Egiptu – Kleopatra, stosująca jako remedium na gładką i jędrną skórę regularne kąpiele w oślim mleku. Mit wiecznej młodości wciąż rozpala umysły badaczy i – chociaż wiele jeszcze pozostaje do odkrycia w tej dziedzinie – współczesna nauka oferuje nam cały arsenał środków, dzięki którym możemy przedłużyć swoją młodość. Ale jak wybrać ten najskuteczniejszy sposób?

Poznaj receptę gwiazd na młody i piękny wygląd – bez użycia skalpela
Zdrowie, piękno, młodość, na które monopol posiadły dotychczas jedynie największe gwiazdy, już dziś mogą stać się również i Twoim udziałem. Choć brzmi to niewiarygodnie, możesz zatrzymać czas i, co więcej, zniwelować negatywne skutki jego działania. Poznaj dwie innowacyjne, a zarazem nieinwazyjne, metody trwałej odnowy skóry, które zapewnią spektakularną poprawę jej kondycji, a przy tym ujmą Ci lat.

Profilaktyka
THERMOLIFTING ZAFFIRO – Lifting Termiczny

ORYGINAL - fot. Agencja face2face, materiały prasowe

Jak działa metoda ZAFFIRO?
THERMOLIFTING ZAFFIRO to rewolucyjna metoda odmładzania przy pomocy światła podczerwonego. Zaawansowane technologicznie urządzenie ZAFFIRO wyposażone jest w wykonaną ze szlachetnego kryształu szafirowego głowicę, emitującą promieniowanie podczerwone IR, które powodując wzrost temperatury włókien kolagenowych, doprowadza do ich obkurczenia do pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność. Pobudzone do działania fibroblasty (komórki skóry właściwej) wytwarzają w wyniku zabiegu aż o 30% więcej nowych włókien kolagenowych, co pogłębia efekt liftingu! THERMOLIFTING ZAFFIRO to zabieg całkowicie bezbolesny. Po jego przeprowadzeniu można od razu wrócić do normalnej aktywności. Ciekawostką jest fakt, że wykorzystana w tej metodzie podczerwień ma szerokie zastosowanie we współczesnych technologiach, m.in.: noktowizji, obserwacji kosmosu, zdjęciach satelitarnych czy telefonii komórkowej.

Jakie efekty daje metoda ZAFFIRO?
ZAFFIRO poprawia napięcie i elastyczność skóry. Wygładza zmarszczki, likwiduje bruzdy wargowo-nosowe, niweluje obwisłość twarzy i koryguje jej owal. Likwiduje również obwisłości na wewnętrznej stronie ramion, ud oraz na obszarach nad kolanami. Poprawia wygląd dekoltu i opadających z wiekiem piersi. Obkurcza także skórę na brzuchu u kobiet po porodzie. Efekt jest widoczny już w kilka chwil po zabiegu i utrzymuje się 1-2 lat.

Rekomendacje
Zabieg ZAFFIRO przeznaczony jest profilaktycznie dla osób w wieku 25-35 lat (1 zabieg). Seria zabiegów zalecana jest natomiast osobom po 35 roku życia.


Interwencja
ULTHERA™ – Lifting metodą ultradźwięków

ORYGINAL - fot. Agencja face2face, materiały prasowe

Jak działa metoda ULTHERA™?
ULTHERA™ to przełomowa nieinwazyjna metoda liftingu twarzy za pomocą energii ultradźwiękowej, której rezultaty porównywalne są jedynie z efektami chirurgii plastycznej! Metoda ta polega na koncentracji energii ultradźwiękowej w wybranych punktach, na określonej uprzednio głębokości i skutkuje natychmiastowym obkurczeniem skóry. Strumienie energii, nie naruszając zewnętrznych warstw skóry, oddziałują w jej głębokich warstwach, stymulując fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. Efekt – wyraźny lifting i ujędrnienie skóry. ULTHERA™ to jedyne urządzenie, które dzięki ekranowi USG umożliwia wgląd w tkankę, co gwarantuje wyjątkową skuteczność i precyzję zabiegu. Zabieg nie wywołuje większego dyskomfortu i można po nim od razu wrócić do codziennej aktywności.

Jakie efekty daje metoda ULTHERA™?
ULTHERA™ przeciwdziała siłom grawitacji, zmniejsza narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia. Rezultatem liftingu jest zwiększenie napięcia skóry i jej podniesienie, m.in.: dające spektakularny efekt odmładzający uniesienie górnych powiek, modelowanie policzków, linii żuchwy czy podbródka. W odróżnieniu od innych nieinwazyjnych zabiegów, ULTHERA™ powoduje nie tylko ujędrnienie skóry, ale także niwelowanie jej nadmiaru! Efekty pojawiają się stopniowo w okresie do 90 dni (tyle, ile trwa produkcja kolagenu) i utrzymują się przez minimum rok.

Rekomendacje
Terapia metodą ULTHERA™ polecana jest osobom w wieku dojrzałym o znacznym ubytku elastyczności skóry: Paniom o obniżonych brwiach, opadających powiekach, obwisłej skórze policzków, głębokich bruzdach nosowo-wargowych, zwiotczałym podbródku czy opadających kącikach ust.

Młody ponętny wygląd od wieków stanowił przedmiot kobiecych marzeń oraz nieustannych zabiegów i wysiłków. W ubiegłym stuleciu zarezerwowany był wyłącznie dla wąskiego grona wybranek. Dziś, gdy recepta gwiazd na młodzieńczy wygląd przestała już być pilnie strzeżoną tajemnicą, skorzystaj z dobrodziejstw medycyny estetycznej i podaruj sobie ciało młodsze o kilka czy nawet kilkanaście lat. Zatrzymaj upływ czasu i poczuj się piękna jak w czasach swojej młodości!

Dowiedz się więcej na: www.skinclinic.pl

Trening personalny pozwala szybciej osiągnąć efekty

Żyją wśród nas i chcą być akceptowani – niepełnosprawny też człowiek

Skomentuj