zamknij
Czas zwalczyć wypadanie włosów

Czas zwalczyć wypadanie włosów

Wypadanie włosów to proces naturalny. Jednak aż 80% mężczyzn skarży się na przerzedzoną fryzurę. Problem zaczyna się po pierwszej, dziennej setce wypadających włosów. Za nią przychodzi kolejna i jeszcze następna. A potem nie pozostaje już nic. Złożony proces utraty włosów można jednak zahamować. Pomogą w tym produkty Bioxsine – szampon i serum przeciw wypadaniu włosów.

Niesławne zakola mogą tworzyć się już po dwudziestce, jednak proces wypadania włosów najbardziej przyspiesza po ukończeniu czterdziestego roku życia. Winne są hormony, DHT – aktywna forma testosteronu, zła dieta, choroby, stres oraz… niewłaściwa pielęgnacja. Nauka i natura dała nam jednak możliwość opóźnienia pewnych naturalnych, aczkolwiek niewygodnych dla nas procesów. Takie połączenie zastosowali naukowcy tworząc produkty Bioxsine.

Powiedz STOP łysieniu
Pochodzące z międzynarodowego koncernu kosmetycznego BIOTA produkty Bioxsine posiadają w swoim składzie unikalny BIOCOMPLEX B11, którego działanie skutecznie hamuje proces wypadania włosów. Potwierdzają to badania, przeprowadzone przez cenione ośrodki badawcze takie jak Dermatest Germany. Aż 70% osób, które stosowały szampon Bioxsine przez okres, co najmniej dwóch miesięcy, zauważyło znaczne zahamowanie procesu wypadania włosów, a 40% zwiększenie ich ilości. Natomiast równoczesne stosowanie szamponu i ampułek (serum) Bioxsine zapobiegło wypadaniu włosów u 90% stosujących go osób. Zwiększenie ilości włosów w trakcie dwumiesięcznej kuracji zaobserwowało 80% badanych.

„Mężczyźni, którzy borykają się z problemem wypadających włosów powinni podjąć natychmiastowe działania, aby uniknąć pojawiania się zakoli oraz przedwczesnego łysienia. Wśród szeroko dostępnych preparatów warto zwrócić uwagę na takie, które łączą tradycyjne zastosowanie siły ziół z nauką i technologią, wykorzystującą minerały i aminokwasy. To właśnie one działają kompleksowo i skutecznie” – mówi Tomasz Chmielecki, dyrektor marketingu polskiego oddziału BIOTA. „Produkty BIOTA Laboratories działają bezpośrednio na przyczynę łysienia. Zapobiegając łączeniu się enzymu 5 alfa R1 z testosteronem, które prowadzi do powstawania jego aktywnej formy DHT. To właśnie DHT jest główną przyczyną wypadania włosów. Biocomplex B11, dzięki zawartym w nim substancjom eliminuje problem powstawania DHT, a przez to zapobiega wypadaniu włosów” – dodaje.

Istotnym czynnikiem, który determinuje zahamowanie procesu wypadania włosów jest regularność działania. Pielęgnacja kosmetykami, zmiana diety i przyjmowanie odpowiednich suplementów powinno trwać minimum kilka tygodni. Produkty marki Bioxsine zostały opracowane w taki sposób, aby każdy zestaw mógł zapełnić pełną kurację. Na aptecznych półkach znajdziemy również trzy rodzaje szamponu: do włosów przetłuszczających się, normalnych oraz szampon przeciwłupieżowy. Pozwoli to w idealny sposób dobrać preparat do problemu skóry naszej głowy. Stosowanie szamponu oraz serum Bioxsine jest bardzo proste i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów pracy. Szampon o bursztynowo miodowym kolorycie używamy tak jak każdy inny. Natomiast serum nakładamy na osuszone włosy i pozostawiamy na głowie przez minimum osiem godzin. Co ważne, preparaty Bioxsine nie zawierają również obciążających i niszczących składników oraz detergentów.

Trening mięśni Kegla potęguje przyjemność seksualną

Objawy kaca zniweluje regularne nawadnianie organizmu i posiłek bogaty w tłuszcze przed samą imprezą

Skomentuj