zamknij
Chcesz się pozbyć cellulitu? Potraktuj go z chirurgiczną precyzją!

Chcesz się pozbyć cellulitu? Potraktuj go z chirurgiczną precyzją!

Jeśli wygląd skóry na udach i pośladkach sprawia, że z mniejszą radością oczekujesz wiosny i lata, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Firma Optopol właśnie wprowadziła do swojej oferty Cellulaze™ – urządzenie, które jako pierwsze na świecie chirurgicznie wpływa na strukturę cellulitu, pozwalając pozbyć się go na długo i z klinicznie potwierdzoną skutecznością!

OPTOPOL HandlowyCzy zabieg przy użyciu Cellulaze™ to operacja? Nie, chociaż samą procedurę określa się jako małoinwazyjną metodę chirurgiczną. W jej trakcie lekarz używając specjalnego lasera termicznie nacina zwłókniałe, zdeformowane przegrody i rozbija grudki tłuszczu znajdujące się pod powierzchnią skóry. Prowadzi to do odbudowy nowych przegród oraz uelastycznienia i wzmocnienia skóry właściwej w drodze produkcji nowego kolagenu, co widać jako jej wyrównanie i wygładzenie. Działanie to ma miejsce w okresie od kilku tygodni do kilku miesięcy po zabiegu.

Cellulaze™ poddane zostało wielu badaniom klinicznym w celu zapewnienia pacjentom najwyższego bezpieczeństwa i przede wszystkim zadowolenia. Potwierdziły one, że już pojedynczy zabieg z użyciem urządzenia gwarantuje dającą się zmierzyć redukcję cellulitu i poprawę stanu i wyglądu skóry trwającą przynajmniej 12 miesięcy. Ważne jest również to, iż poprawa stanu i sprężystości skóry odbywa się przy minimalnych skutkach ubocznych, które z reguły towarzyszą tego rodzaju zabiegom takich, jak lekki dyskomfort, zasinienie, opuchlizna czy przejściowy brak czucia w obszarze poddanym zabiegowi.

Jeśli zatem Twoim problemem jest cellulit i nie jesteś zadowolona z dotychczas stosowanych metod na jego zmniejszenie lub całkowitą eliminację, pomyśl o Cellulaze™. Zabieg wykonany pod koniec zimy lub wczesną wiosną to gwarancja gładkiej i sprężystej skóry na plaży. To naprawdę działa!

Cellulaze™ i inne urządzenia zabiegowe firmy OPTOPOL znajdują się w renomowanych gabinetach i klinikach medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Pełną listę gabinetów oraz szczegółowe informacje nt. sprzętu i zabiegów znajdziesz na stronach: http://dermatologia.optopol.com.pl/gabinety i www.optopol.com.pl

Depresja – jak skutecznie wypędzić ją z ciała

Endometrioza – cichy wróg kobiet

Skomentuj